Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
TOPR.pl
Przekaż 1% podatku na działalność TOPR.
TOPR realizuje zadania ratownictwa górskiego dzięki środkom finansowym MSWiA
KALENDARZ TOPR 2022 -Kupując wspieracie ratownictwo w Tatrach
Tradycyjnie, jak co roku, zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie ratownictwa w Tatrach, proponując w zamian rzecz niezwykle bliską naszemu sercu - kalendarz TOPR na 2022 rok. Pozycja ta, wypełniona jest zdjęciami dokumentującymi naszą pracę, wykonanymi w trakcie wypraw ratunkowych, poszukiwań czy górskich patroli.
Ostatni rok był szczególny, odnotowaliśmy ponad 1000 wypraw ratunkowych. W samych miesiącach wakacyjnych zanotowaliśmy ponad 40% więcej wypadków w stosunku do lat poprzednich. Wrzesień i październik to z kolei kilkanaście nocnych wypraw po turystów, którzy zagubili się w wysokich partiach gór. Wszystkie te działania odbywały się w cieniu pandemii i związanych z tym wymogów sanitarnych.
 
Mamy nadzieję, że kalendarz znajdzie w Waszym domu odpowiednie miejsce, przypomni o pięknie i potędze Tatr oraz skłoni Was, aby z wyprzedzeniem dobrze planować kolejne górskie wędrówki.
 
Kupując kalendarz wspieracie ratownictwo w Tatrach.
 
Twoja pomoc ma znaczenie!!!
 
Kalendarz ścienny, pięciokartkowy na spirali o wym. 34 cm x 48 cm.
 
Tradycyjnie zawartość kalendarza stanowi niespodziankę.
 
Nie prowadzimy wysyłki poza granice Polski.
 
Link do aukcji. Sprzedaż będzie odbywać się w partiach po 50 szt.
 
https://allegro.pl/oferta/kalendarz-topr-2022-11535897257
...

W ramach powierzenia dla TOPR w roku 2021 zadania publicznego przez Województwo Małopolskie zrealizowali zakup sprzętu i wyposażenia ratowniczego na kwotę 180 000 złotych.