Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
TOPR.pl
Przekaż 1% podatku na działalność TOPR.
TOPR realizuje zadania ratownictwa górskiego dzięki środkom finansowym MSWiA
TOPR laureatem Medalu Polskiej Akademii Nauk im. Tadeusza Kotarbińskiego

Miło nam poinformować że Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zostało jednym z laureatów Medalu Polskiej Akademii Nauk im. Tadeusza Kotarbińskiego.

Medal dla TOPR został przyznany za wyróżniające się dokonania praktyczne w zakresie organizacji i zarządzania, odznaczające się wysoką efektywnością ekonomiczną i społeczną.

Medale wręczono w Sali Senatu SGH podczas uroczystego posiedzenia Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk, którego rektor SGH Piotr Wachowiak jest zastępcą przewodniczącego. Misją KNOiZ PAN jest stymulowanie rozwoju nauk o zarządzaniu w Polsce oraz promowanie w innych środowiskach naukowych i w praktyce osiągnięć z zakresu zarządzania oraz ich twórców.

Pełna informacja o przyznanych Medalach znajduje się pod adresem : Przyznano Medale Polskiej Akademii Nauk im. Tadeusza Kotarbińskiego

...

W ramach powierzenia dla TOPR w roku 2021 zadania publicznego przez Województwo Małopolskie zrealizowali zakup sprzętu i wyposażenia ratowniczego na kwotę 180 000 złotych.